Description
| Product Type | In-Wall |
| Power Handling | 100 W |
| X-Way | 2-way |
| Frequency Response | 38 Hz – 30 kHz |
| Impedence | 6 Ohms |
| Sensitivity | 114 dB |
| Cut-Out Dimension | N/A |
| Bracket | N/A |
| Length | 9.06″ |
| Width | 3.63″ |
| Height | 35.81″ |
| Weight | 14.75lbs |
| Tweeter Type | C-CAM |
| Tweeter Size | 1″” |
| Midrange Type | N/A |
| Midrange Size | N/A |
| Woofer Type | C-CAM |
| Woofer Size | 5″” |
| Bass Alignment | Infinite Baffle |





Reviews
There are no reviews yet.