Description
| Product Type | On-Wall |
| Power Handling | 25 – 100 W |
| X-Way | 2-way |
| Frequency Response | 70 Hz – 25 kHz |
| Impedence | 4 Ohms |
| Sensitivity | 88 dB |
| Diameter | N/A |
| Cut-Out Dimension | N/A |
| Bracket | N/A |
| Length | 9.60″ |
| Width | 6.30″ |
| Height | 13.27″ |
| Weight | 5.60lbs |
| Tweeter Type | C-CAM |
| Tweeter Size | 1″ |
| Midrange Type | N/A |
| Midrange Size | N/A |
| Woofer Type | C-CAM |
| Woofer Size | 4″ |
| Bass Alignment | Sealed |
| Finish | White, Black |









Reviews
There are no reviews yet.